Rozpoczynamy rekrutację na bezpłatne szkolenia z zakresu nabywania umiejętności posługiwania się technikami endoskopowymi.

 

Szanowni Państwo,

Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego rozpoczyna rekrutację na bezpłatne szkolenia z zakresu nabywania umiejętności posługiwania się technikami endoskopowymi. Szkolenia te będą realizowane z wykorzystaniem sprzętu symulacyjnego najnowszej generacji.

W załączniku przekazuję pismo Pana Prof. dr hab. n. med. Wojciecha Bika – Zastępcy Dyrektora CMKP ds. dydaktycznych i naukowych, w przedmiotowej sprawie.

Jednocześnie informuję, że szczegółowe informacje o szkoleniach znajdują się na stronie internetowej https://www.cmkp.edu.pl/projekty-ue/symulacje-endoskopowe/ w zakładce „REKRUTACJA DO PROJEKTU”.

Uprzejmie proszę o przekazanie powyższej informacji lekarzom w trakcie specjalizacji, którzy mogą być zainteresowani udziałem w szkoleniu.

Szkolenia realizowane będą w ramach projektu „Rozwój kształcenia specjalizacyjnego lekarzy, w dziedzinach istotnych z punktu widzenia potrzeb epidemiologiczno-demograficznych kraju, z wykorzystaniem technik symulacji endoskopowych” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Z wyrazami szacunku

Karolina Włodarczyk

---------------------------------------

Kierownik Projektu

„Rozwój kształcenia specjalizacyjnego lekarzy,

w dziedzinach istotnych z punktu widzenia potrzeb epidemiologiczno-demograficznych kraju,

z wykorzystaniem technik symulacji endoskopowych”

współfinansowanego ze środków EFS w ramach PO WER

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pdf icon Ulotka informacyjna

pdf icon Pismo informacyjne